Santaş Sınai Ürünler Pazarlama Ve Tic.ltd.şti.

Şişli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Santaş Sınai Ürünler Pazarlama Ve Tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Santaş Sınai Ürünler Pazarlama Ve Tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Adres:
H. Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok K:8 Şişli / İstanbul

İstanbul Şişli'de faaliyet gösteren Santaş Sınai Ürünler Pazarlama Ve Tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Santaş Sınai Ürünler Pazarlama Ve Tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Santaş Sınai Ürünler Pazarlama Ve Tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Santaş Sınai Ürünler Pazarlama Ve Tic.ltd.şti., özellikle Şişli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Santaş Sınai Ürünler Pazarlama Ve Tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Santaş Sınai Ürünler Pazarlama Ve Tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Santaş Sınai Ürünler Pazarlama Ve Tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading