Barkın Rulman Hırdavat San.tic.ltd.şti.

Şişli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Barkın Rulman Hırdavat San.tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Barkın Rulman Hırdavat San.tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Adres:
Huzur Mah. Ulubaş Cad. Şişli / İstanbul

İstanbul Şişli'de faaliyet gösteren Barkın Rulman Hırdavat San.tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Barkın Rulman Hırdavat San.tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Barkın Rulman Hırdavat San.tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Barkın Rulman Hırdavat San.tic.ltd.şti., özellikle Şişli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Barkın Rulman Hırdavat San.tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Barkın Rulman Hırdavat San.tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Barkın Rulman Hırdavat San.tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading