Yaşar Kardeşler Nalburiye

Ümraniye Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Yaşar Kardeşler Nalburiye hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Yaşar Kardeşler Nalburiye İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Esmeray Yaşar)
Adres:
Aşağı Dudullu Mah. Cami Cad. 33 Ümraniye / İstanbul

İstanbul Ümraniye'de faaliyet gösteren Yaşar Kardeşler Nalburiye; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Yaşar Kardeşler Nalburiye geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Yaşar Kardeşler Nalburiye müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Yaşar Kardeşler Nalburiye, özellikle Ümraniye ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Yaşar Kardeşler Nalburiye sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Yaşar Kardeşler Nalburiye malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Yaşar Kardeşler Nalburiye ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading