Yakışır Kardeşler

Silivri Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Yakışır Kardeşler hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Yakışır Kardeşler İletişim Bilgileri

Yetkili:
- YAKIŞIR KARDEŞLER NALBURİYE İNŞAAT GIDA OTOMOTİV SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Semizkumlar Mah. Rüzgarlı Bahçe Sok. 14 Silivri / İstanbul

İstanbul Silivri'de faaliyet gösteren Yakışır Kardeşler; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Yakışır Kardeşler geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Yakışır Kardeşler müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Yakışır Kardeşler, özellikle Silivri ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Yakışır Kardeşler sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Yakışır Kardeşler malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Yakışır Kardeşler ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading