Skala Yapı Elemanları

Ümraniye Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Skala Yapı Elemanları hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Skala Yapı Elemanları İletişim Bilgileri

Yetkili:
- SKALA YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Mehmet Akif Mah. Öztekin Cad. 21 K:2 D:8 Ümraniye / İstanbul

İstanbul Ümraniye'de faaliyet gösteren Skala Yapı Elemanları; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Skala Yapı Elemanları geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Skala Yapı Elemanları müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Skala Yapı Elemanları, özellikle Ümraniye ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Skala Yapı Elemanları sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Skala Yapı Elemanları malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Skala Yapı Elemanları ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading