Seçkin Rulman

Başakşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Seçkin Rulman hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Seçkin Rulman İletişim Bilgileri

Yetkili:
- SEÇKİN RULMAN POLİMER İTHALAT İHRACAT SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
İkitelli OSB Mah. Güngören Bağcılar San. Sit. Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Seçkin Rulman; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Seçkin Rulman geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Seçkin Rulman müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Seçkin Rulman, özellikle Başakşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Seçkin Rulman sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Seçkin Rulman malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Seçkin Rulman ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading