Sayar Alçı

Eyüp Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Sayar Alçı hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Sayar Alçı İletişim Bilgileri

Yetkili:
- SAYAR YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. (Abdullaziz Sayar)
Adres:
Alibeyköy Mah. Kazım Karabekir Cad. 27 Eyüp / İstanbul

İstanbul Eyüp'ta faaliyet gösteren Sayar Alçı; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Sayar Alçı geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Sayar Alçı müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Sayar Alçı, özellikle Eyüp ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Sayar Alçı sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Sayar Alçı malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Sayar Alçı ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading