Samet Ambalaj

Eyüp Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Samet Ambalaj hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Samet Ambalaj İletişim Bilgileri

Yetkili:
- SAMET AMBALAJ METAL PLASTİK GIDA İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Topçular Mah. Rami Kışla Cad. 61 Üretmen İş Mrk. A Blok Eyüp / İstanbul

İstanbul Eyüp'ta faaliyet gösteren Samet Ambalaj; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Samet Ambalaj geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Samet Ambalaj müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Samet Ambalaj, özellikle Eyüp ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Samet Ambalaj sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Samet Ambalaj malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Samet Ambalaj ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading