Şahin Kardeşler Yapı Malzemeleri

Bahçelievler Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Şahin Kardeşler Yapı Malzemeleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Şahin Kardeşler Yapı Malzemeleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ŞAHİN KARDEŞLER YAPI MALZELERİ İNŞAAT OTOMOTİV SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Sadık Şahin)
Adres:
Zafer Mah. Çalışlar Sok. 7 Dk:2 Bahçelievler / İstanbul

İstanbul Bahçelievler'da faaliyet gösteren Şahin Kardeşler Yapı Malzemeleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Şahin Kardeşler Yapı Malzemeleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Şahin Kardeşler Yapı Malzemeleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Şahin Kardeşler Yapı Malzemeleri, özellikle Bahçelievler ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Şahin Kardeşler Yapı Malzemeleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Şahin Kardeşler Yapı Malzemeleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Şahin Kardeşler Yapı Malzemeleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading