Poyraz Bıçakçılık

Fatih Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Poyraz Bıçakçılık hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Poyraz Bıçakçılık İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Metin Boyraz)
Adres:
Demirtaş Mah. Paçacı Sok. 33 Fatih / İstanbul

İstanbul Fatih'te faaliyet gösteren Poyraz Bıçakçılık; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Poyraz Bıçakçılık geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Poyraz Bıçakçılık müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Poyraz Bıçakçılık, özellikle Fatih ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Poyraz Bıçakçılık sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Poyraz Bıçakçılık malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Poyraz Bıçakçılık ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading