Öztürk Nalburiye Ve Anahtar

Maltepe Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Öztürk Nalburiye Ve Anahtar hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Öztürk Nalburiye Ve Anahtar İletişim Bilgileri

Yetkili:
(İsmail Öztürk)
Adres:
Zümrütevler Mah. Tülin Cad. 43 Dk:2 Maltepe / İstanbul

İstanbul Maltepe'de faaliyet gösteren Öztürk Nalburiye Ve Anahtar; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Öztürk Nalburiye Ve Anahtar geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Öztürk Nalburiye Ve Anahtar müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Öztürk Nalburiye Ve Anahtar, özellikle Maltepe ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Öztürk Nalburiye Ve Anahtar sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Öztürk Nalburiye Ve Anahtar malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Öztürk Nalburiye Ve Anahtar ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading