Öztaş Yapı Market

Ataşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Öztaş Yapı Market hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Öztaş Yapı Market İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖZTAŞ BOYA DEKORASYON İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Leyla Yıldız)
Adres:
Yenişehir Mah. Kağnıcı Yolu Cad. Viyana Sok. 3-5/B Ataşehir / İstanbul

İstanbul Ataşehir'da faaliyet gösteren Öztaş Yapı Market; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Öztaş Yapı Market geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Öztaş Yapı Market müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Öztaş Yapı Market, özellikle Ataşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Öztaş Yapı Market sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Öztaş Yapı Market malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Öztaş Yapı Market ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading