Öz Kafkas İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.şti.

Ümraniye Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Öz Kafkas İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Öz Kafkas İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.şti. İletişim Bilgileri

Adres:
Atınşehir Mah. Doğanevler Cad. Demir Sok. 4 Ümraniye / İstanbul

İstanbul Ümraniye'de faaliyet gösteren Öz Kafkas İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Öz Kafkas İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Öz Kafkas İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Öz Kafkas İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.şti., özellikle Ümraniye ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Öz Kafkas İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Öz Kafkas İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Öz Kafkas İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading