Ömür Hırdavat İstoç Şubesi

Bağcılar Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Ömür Hırdavat İstoç Şubesi hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Ömür Hırdavat İstoç Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖMÜR HIRDAVAT İNŞAAT TEKSTİL GIDA TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Mahmutbey Mah. İstoç San. Sit. 16. Ada Bağcılar / İstanbul

İstanbul Bağcılar'da faaliyet gösteren Ömür Hırdavat İstoç Şubesi; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Ömür Hırdavat İstoç Şubesi geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Ömür Hırdavat İstoç Şubesi müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Ömür Hırdavat İstoç Şubesi, özellikle Bağcılar ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Ömür Hırdavat İstoç Şubesi sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ömür Hırdavat İstoç Şubesi malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Ömür Hırdavat İstoç Şubesi ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading