Öcal Uysal

Maltepe Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Öcal Uysal hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Öcal Uysal İletişim Bilgileri

Yetkili:
- UYSAL YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Fındıklı Mah. Ardıç Sok. 3 Maltepe / İstanbul

İstanbul Maltepe'de faaliyet gösteren Öcal Uysal; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Öcal Uysal geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Öcal Uysal müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Öcal Uysal, özellikle Maltepe ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Öcal Uysal sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Öcal Uysal malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Öcal Uysal ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading