Nurlu Yatırım

Ataşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Nurlu Yatırım hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Nurlu Yatırım İletişim Bilgileri

Yetkili:
- NURLU YATIRIM İŞLETMELERİ İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Küçükbakkalköy Mah. Dudullu Cad. 23-25/B Brandium Rezidans R2 Blok D:114 Ataşehir / İstanbul

İstanbul Ataşehir'da faaliyet gösteren Nurlu Yatırım; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Nurlu Yatırım geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Nurlu Yatırım müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Nurlu Yatırım, özellikle Ataşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Nurlu Yatırım sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Nurlu Yatırım malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Nurlu Yatırım ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading