Meral Paslanmaz Çelik

Bayrampaşa Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Meral Paslanmaz Çelik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Meral Paslanmaz Çelik İletişim Bilgileri

Yetkili:
- MERAL PASLANMAZ ÇELİK METAL VE HIRDAVAT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Yenidoğan Mah. Karakaş Sok. 12 Dk:42 Bayrampaşa / İstanbul

İstanbul Bayrampaşa'da faaliyet gösteren Meral Paslanmaz Çelik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Meral Paslanmaz Çelik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Meral Paslanmaz Çelik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Meral Paslanmaz Çelik, özellikle Bayrampaşa ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Meral Paslanmaz Çelik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Meral Paslanmaz Çelik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Meral Paslanmaz Çelik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading