Marmara Teknik Hırdavat Ve Civata

Ümraniye Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Marmara Teknik Hırdavat Ve Civata hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Marmara Teknik Hırdavat Ve Civata İletişim Bilgileri

Yetkili:
- MARMARA TEKNİK HIRDAVAT CİVATA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Dursun Aydın)
Adres:
Esenkent Mah. Kadosan Oto San. Sit. Ümraniye / İstanbul

İstanbul Ümraniye'de faaliyet gösteren Marmara Teknik Hırdavat Ve Civata; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Marmara Teknik Hırdavat Ve Civata geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Marmara Teknik Hırdavat Ve Civata müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Marmara Teknik Hırdavat Ve Civata, özellikle Ümraniye ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Marmara Teknik Hırdavat Ve Civata sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Marmara Teknik Hırdavat Ve Civata malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Marmara Teknik Hırdavat Ve Civata ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading