Lale Yapı

Büyükçekmece Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Lale Yapı hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Lale Yapı İletişim Bilgileri

Yetkili:
- LALE YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT GIDA TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Atatürk Mah. Atatürk Cad. 60 Büyükçekmece / İstanbul

İstanbul Büyükçekmece'de faaliyet gösteren Lale Yapı; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Lale Yapı geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Lale Yapı müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Lale Yapı, özellikle Büyükçekmece ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Lale Yapı sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Lale Yapı malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Lale Yapı ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading