Kurt Star İş Eldivenleri

Gaziosmanpaşa Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Kurt Star İş Eldivenleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Kurt Star İş Eldivenleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KURTOĞULLARI TEKNİK HIRDAVAT TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Kazım Karabekir Mah. 805. Sok. 14-16 Gaziosmanpaşa / İstanbul

İstanbul Gaziosmanpaşa'da faaliyet gösteren Kurt Star İş Eldivenleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Kurt Star İş Eldivenleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Kurt Star İş Eldivenleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Kurt Star İş Eldivenleri, özellikle Gaziosmanpaşa ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Kurt Star İş Eldivenleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Kurt Star İş Eldivenleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Kurt Star İş Eldivenleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading