Kaya Dekorasyon Ve Yapı Malzemeleri

Kartal Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Kaya Dekorasyon Ve Yapı Malzemeleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Kaya Dekorasyon Ve Yapı Malzemeleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Terkan Kaya)
Adres:
Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. 26 Kadıköy AYdınlar Sit. A Blok Dk:2 Kartal / İstanbul

İstanbul Kartal'da faaliyet gösteren Kaya Dekorasyon Ve Yapı Malzemeleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Kaya Dekorasyon Ve Yapı Malzemeleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Kaya Dekorasyon Ve Yapı Malzemeleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Kaya Dekorasyon Ve Yapı Malzemeleri, özellikle Kartal ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Kaya Dekorasyon Ve Yapı Malzemeleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Kaya Dekorasyon Ve Yapı Malzemeleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Kaya Dekorasyon Ve Yapı Malzemeleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading