Kartal Kaynak Merkezi

Kartal Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Kartal Kaynak Merkezi hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Kartal Kaynak Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KARTAL KAYNAK MERKEZİ HIRDAVAT MALZEMELERİ SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Karlıktepe Mah. Yakacık Cad. 27/A Kartal / İstanbul

İstanbul Kartal'da faaliyet gösteren Kartal Kaynak Merkezi; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Kartal Kaynak Merkezi geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Kartal Kaynak Merkezi müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Kartal Kaynak Merkezi, özellikle Kartal ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Kartal Kaynak Merkezi sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Kartal Kaynak Merkezi malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Kartal Kaynak Merkezi ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading