Kare El Aletleri

Bağcılar Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Kare El Aletleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Kare El Aletleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KARE EL ALETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Mahmutbey Mah. İstoç Tic. Mrk. 26. Ada Dk:46 Bağcılar / İstanbul

İstanbul Bağcılar'da faaliyet gösteren Kare El Aletleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Kare El Aletleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Kare El Aletleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Kare El Aletleri, özellikle Bağcılar ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Kare El Aletleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Kare El Aletleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Kare El Aletleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading