Karanfil Teknik Hırdavat Ve Plastik

Eyüp Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Karanfil Teknik Hırdavat Ve Plastik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Karanfil Teknik Hırdavat Ve Plastik İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Recep İmdat Kaçmaz)
Adres:
Topçular Mah. Rami Kışla Cad. 170 Apek Üretmen İş Mrk. A Blok Eyüp / İstanbul

İstanbul Eyüp'ta faaliyet gösteren Karanfil Teknik Hırdavat Ve Plastik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Karanfil Teknik Hırdavat Ve Plastik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Karanfil Teknik Hırdavat Ve Plastik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Karanfil Teknik Hırdavat Ve Plastik, özellikle Eyüp ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Karanfil Teknik Hırdavat Ve Plastik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Karanfil Teknik Hırdavat Ve Plastik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Karanfil Teknik Hırdavat Ve Plastik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading