Karadeniz Nalburiye Yapı Gereçleri

Avcılar Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Karadeniz Nalburiye Yapı Gereçleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Karadeniz Nalburiye Yapı Gereçleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KARADENİZ NALBUR YAPI GEREÇLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Denizköşkler Mah. Reşitpaşa Cad. 9/A Avcılar / İstanbul

İstanbul Avcılar'da faaliyet gösteren Karadeniz Nalburiye Yapı Gereçleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Karadeniz Nalburiye Yapı Gereçleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Karadeniz Nalburiye Yapı Gereçleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Karadeniz Nalburiye Yapı Gereçleri, özellikle Avcılar ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Karadeniz Nalburiye Yapı Gereçleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Karadeniz Nalburiye Yapı Gereçleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Karadeniz Nalburiye Yapı Gereçleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading