Kalenderoğulları İnşaat Malzemleri San. Ve Tic.ltd.şti.

Esenyurt Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Kalenderoğulları İnşaat Malzemleri San. Ve Tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Kalenderoğulları İnşaat Malzemleri San. Ve Tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Adres:
İncirtepe Mah. İnönü Cad. (Alparslan İlköğretim Okulu 100 m İlerisi) Esenyurt / İstanbul

İstanbul Esenyurt'ta faaliyet gösteren Kalenderoğulları İnşaat Malzemleri San. Ve Tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Kalenderoğulları İnşaat Malzemleri San. Ve Tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Kalenderoğulları İnşaat Malzemleri San. Ve Tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Kalenderoğulları İnşaat Malzemleri San. Ve Tic.ltd.şti., özellikle Esenyurt ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Kalenderoğulları İnşaat Malzemleri San. Ve Tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Kalenderoğulları İnşaat Malzemleri San. Ve Tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Kalenderoğulları İnşaat Malzemleri San. Ve Tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading