Kalem İnşaat Dekorasyon

Ataşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Kalem İnşaat Dekorasyon hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Kalem İnşaat Dekorasyon İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KALEM İNŞAAT DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad. 23 Kor Plaza Ataşehir / İstanbul

İstanbul Ataşehir'da faaliyet gösteren Kalem İnşaat Dekorasyon; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Kalem İnşaat Dekorasyon geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Kalem İnşaat Dekorasyon müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Kalem İnşaat Dekorasyon, özellikle Ataşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Kalem İnşaat Dekorasyon sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Kalem İnşaat Dekorasyon malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Kalem İnşaat Dekorasyon ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading