Güngör Polat Madencilik İnşaat Ve Gıda

Bağcılar Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Güngör Polat Madencilik İnşaat Ve Gıda hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Güngör Polat Madencilik İnşaat Ve Gıda İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Güngör Polat)
Adres:
Demirkapı Mah. Osmanoğlu Cad. 34 Bağcılar / İstanbul

İstanbul Bağcılar'da faaliyet gösteren Güngör Polat Madencilik İnşaat Ve Gıda; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Güngör Polat Madencilik İnşaat Ve Gıda geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Güngör Polat Madencilik İnşaat Ve Gıda müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Güngör Polat Madencilik İnşaat Ve Gıda, özellikle Bağcılar ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Güngör Polat Madencilik İnşaat Ve Gıda sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Güngör Polat Madencilik İnşaat Ve Gıda malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Güngör Polat Madencilik İnşaat Ve Gıda ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading