Güneş İnşaat Malzemeleri

Çatalca Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Güneş İnşaat Malzemeleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Güneş İnşaat Malzemeleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- GÜNEŞ İNŞAAT TEKSTİL GIDA TURİZM ZİRAAT VE OTOMOTİV PAZARLAMA TİC.LTD.ŞTİ. (Sami Karacasu)
Adres:
Ferhatpaşa Mah. Atatürk Cad. 74/D Seferşah Apt. Çatalca / İstanbul

İstanbul Çatalca'da faaliyet gösteren Güneş İnşaat Malzemeleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Güneş İnşaat Malzemeleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Güneş İnşaat Malzemeleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Güneş İnşaat Malzemeleri, özellikle Çatalca ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Güneş İnşaat Malzemeleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Güneş İnşaat Malzemeleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Güneş İnşaat Malzemeleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading