Gözde Hırdavat Mak San Tic Ltd Şti

Maltepe Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Gözde Hırdavat Mak San Tic Ltd Şti hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Gözde Hırdavat Mak San Tic Ltd Şti İletişim Bilgileri

Adres:
Cevizli Mah. Bağdat Cd Maltepe / İstanbul

İstanbul Maltepe'de faaliyet gösteren Gözde Hırdavat Mak San Tic Ltd Şti; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Gözde Hırdavat Mak San Tic Ltd Şti geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Gözde Hırdavat Mak San Tic Ltd Şti müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Gözde Hırdavat Mak San Tic Ltd Şti, özellikle Maltepe ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Gözde Hırdavat Mak San Tic Ltd Şti sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Gözde Hırdavat Mak San Tic Ltd Şti malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Gözde Hırdavat Mak San Tic Ltd Şti ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading