Gökbayrak Nalbur

Geyve Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Gökbayrak Nalbur hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Gökbayrak Nalbur İletişim Bilgileri

Yetkili:
- GÖKBAYRAK OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM VE YAPI MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Sami Gökbayrak)
Adres:
Camikebir Mah. Paşa Sok. 1 Geyve / Sakarya

Sakarya Geyve'de faaliyet gösteren Gökbayrak Nalbur; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Gökbayrak Nalbur geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Gökbayrak Nalbur müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Gökbayrak Nalbur, özellikle Geyve ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Gökbayrak Nalbur sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Gökbayrak Nalbur malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Gökbayrak Nalbur ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading