Erzincan İnşaat Malzemeleri San.tic.ltd.şti.

Ümraniye Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Erzincan İnşaat Malzemeleri San.tic.ltd.şti. hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Erzincan İnşaat Malzemeleri San.tic.ltd.şti. İletişim Bilgileri

Adres:
Yukarı Dudullu Mah. Alemdağ Cad. 788 Ümraniye / İstanbul

İstanbul Ümraniye'de faaliyet gösteren Erzincan İnşaat Malzemeleri San.tic.ltd.şti.; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Erzincan İnşaat Malzemeleri San.tic.ltd.şti. geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Erzincan İnşaat Malzemeleri San.tic.ltd.şti. müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Erzincan İnşaat Malzemeleri San.tic.ltd.şti., özellikle Ümraniye ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Erzincan İnşaat Malzemeleri San.tic.ltd.şti. sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Erzincan İnşaat Malzemeleri San.tic.ltd.şti. malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Erzincan İnşaat Malzemeleri San.tic.ltd.şti. ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading