Ereş Hırdavatçılık

Fatih Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Ereş Hırdavatçılık hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Ereş Hırdavatçılık İletişim Bilgileri

Yetkili:
- EREŞ HIRDAVATÇILIK TİC.A.Ş.
Adres:
Tahtakale Mah. Fındıkçılar Sok. 5/A Fatih / İstanbul

İstanbul Fatih'te faaliyet gösteren Ereş Hırdavatçılık; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Ereş Hırdavatçılık geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Ereş Hırdavatçılık müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Ereş Hırdavatçılık, özellikle Fatih ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Ereş Hırdavatçılık sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ereş Hırdavatçılık malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Ereş Hırdavatçılık ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading