Çobanoğlu Yapı Mühendislik

Pendik Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Çobanoğlu Yapı Mühendislik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Çobanoğlu Yapı Mühendislik İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Zeynel Doğan)
Adres:
Doğu Mah. Gazipaşa Cad. 33 Pendik / İstanbul

İstanbul Pendik'te faaliyet gösteren Çobanoğlu Yapı Mühendislik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Çobanoğlu Yapı Mühendislik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Çobanoğlu Yapı Mühendislik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Çobanoğlu Yapı Mühendislik, özellikle Pendik ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Çobanoğlu Yapı Mühendislik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Çobanoğlu Yapı Mühendislik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Çobanoğlu Yapı Mühendislik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading