Candaş Kardeşler

Beylikdüzü Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Candaş Kardeşler hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Candaş Kardeşler İletişim Bilgileri

Yetkili:
- CANDAŞ KARDEŞLER İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Yakuplu Mah. Hakimiyet Cad. 1 Candaş Apt. K:1 Beylikdüzü / İstanbul

İstanbul Beylikdüzü'da faaliyet gösteren Candaş Kardeşler; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Candaş Kardeşler geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Candaş Kardeşler müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Candaş Kardeşler, özellikle Beylikdüzü ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Candaş Kardeşler sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Candaş Kardeşler malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Candaş Kardeşler ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading