Başak Yapı Teknik

Başakşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Başak Yapı Teknik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Başak Yapı Teknik İletişim Bilgileri

Yetkili:
- BAŞAK HIRDAVAT TEKNİK DEKORASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Subahaddin Gülbe)
Adres:
Ziyagökalp Mah. İstek Küçük San. Sit. A1 Blok Dk:4 Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Başak Yapı Teknik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Başak Yapı Teknik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Başak Yapı Teknik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Başak Yapı Teknik, özellikle Başakşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Başak Yapı Teknik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Başak Yapı Teknik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Başak Yapı Teknik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading