Atom Demir Çelik

Başakşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Atom Demir Çelik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Atom Demir Çelik İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ATOM DEMİR PROFİL ÇELİK TEL HIRDAVAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Ziyagökalp Mah. Heskoop M10 Blok Sok. Heskoop San. Sit. Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Atom Demir Çelik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Atom Demir Çelik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Atom Demir Çelik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Atom Demir Çelik, özellikle Başakşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Atom Demir Çelik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Atom Demir Çelik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Atom Demir Çelik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading