Alptaş Tenik Malzeme Ticaret

Başakşehir Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Alptaş Tenik Malzeme Ticaret hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Alptaş Tenik Malzeme Ticaret İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Rıza Aslan)
Adres:
Ziyagökalp Mah. Giyim Sanatları Yapı Kooperatifi 2. Ada Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Alptaş Tenik Malzeme Ticaret; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Alptaş Tenik Malzeme Ticaret geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Alptaş Tenik Malzeme Ticaret müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Alptaş Tenik Malzeme Ticaret, özellikle Başakşehir ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Alptaş Tenik Malzeme Ticaret sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Alptaş Tenik Malzeme Ticaret malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Alptaş Tenik Malzeme Ticaret ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading