Albatros Teknik Malzeme

Tuzla Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Albatros Teknik Malzeme hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Albatros Teknik Malzeme İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ALBATROS ULUSLARARASI KUMANYACILIK TAŞIMA VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
Adres:
Evliya Çelebi Mah. Genç Osman Cad. Nazan Sok. 56 Lagoon Plaza K:1 D:2 Tuzla / İstanbul

İstanbul Tuzla'da faaliyet gösteren Albatros Teknik Malzeme; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Albatros Teknik Malzeme geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Albatros Teknik Malzeme müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Albatros Teknik Malzeme, özellikle Tuzla ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Albatros Teknik Malzeme sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Albatros Teknik Malzeme malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Albatros Teknik Malzeme ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading