Akça Mobilya Aksesuar

Büyükçekmece Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Akça Mobilya Aksesuar hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Akça Mobilya Aksesuar İletişim Bilgileri

Yetkili:
- AKÇA HIRDAVAT BOYA SERVİS İŞLETMECİLİĞİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Eyüp Akbaş)
Adres:
19 Mayıs Mah. İstanbul Cad. 20 Büyükçekmece / İstanbul

İstanbul Büyükçekmece'de faaliyet gösteren Akça Mobilya Aksesuar; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Akça Mobilya Aksesuar geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Akça Mobilya Aksesuar müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Akça Mobilya Aksesuar, özellikle Büyükçekmece ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Akça Mobilya Aksesuar sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Akça Mobilya Aksesuar malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Akça Mobilya Aksesuar ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading