Afe Erdoğan Yapı

Beykoz Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Afe Erdoğan Yapı hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Afe Erdoğan Yapı İletişim Bilgileri

Yetkili:
- AFE ERDOĞAN YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ LTD.ŞTİ.
Adres:
Yeni Mahalle Mah. Hekimbaşı Çiftlik Cad. 15/B Beykoz / İstanbul

İstanbul Beykoz'da faaliyet gösteren Afe Erdoğan Yapı; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Afe Erdoğan Yapı geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Afe Erdoğan Yapı müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Afe Erdoğan Yapı, özellikle Beykoz ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Afe Erdoğan Yapı sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Afe Erdoğan Yapı malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Afe Erdoğan Yapı ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading