Adk Teknik Grup

Bahçelievler Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Adk Teknik Grup hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Adk Teknik Grup İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ADK TEKNİK GRUP İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC.A.Ş.
Adres:
Siyavuşpaşa Mah. Çavuşbaşı Cad. Çağlayan Sok. 155/A Bahçelievler / İstanbul

İstanbul Bahçelievler'da faaliyet gösteren Adk Teknik Grup; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Adk Teknik Grup geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Adk Teknik Grup müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Adk Teknik Grup, özellikle Bahçelievler ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Adk Teknik Grup sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Adk Teknik Grup malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Adk Teknik Grup ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading