Yok Yok Madencilik

Cihanbeyli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Yok Yok Madencilik hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Yok Yok Madencilik İletişim Bilgileri

Yetkili:
- YOK YOK MADENCİLİK TARIM DEĞİRMENCİLİK İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Yeşilöz Mah. Şükür Cad. 17 Cihanbeyli / Konya

Konya Cihanbeyli'de faaliyet gösteren Yok Yok Madencilik; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Yok Yok Madencilik geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Yok Yok Madencilik müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Yok Yok Madencilik, özellikle Cihanbeyli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Yok Yok Madencilik sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Yok Yok Madencilik malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Yok Yok Madencilik ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading