Ykm Yapı Kimya Merkezi

Selçuklu Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Ykm Yapı Kimya Merkezi hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Ykm Yapı Kimya Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- YKM YAPI KİMYA MERKEZİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Fatih Mah. Başlamış Sok. 9 Karatay San. Sit. Selçuklu / Konya

Konya Selçuklu'da faaliyet gösteren Ykm Yapı Kimya Merkezi; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Ykm Yapı Kimya Merkezi geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Ykm Yapı Kimya Merkezi müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Ykm Yapı Kimya Merkezi, özellikle Selçuklu ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Ykm Yapı Kimya Merkezi sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Ykm Yapı Kimya Merkezi malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Ykm Yapı Kimya Merkezi ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading