Türkler Hırdavat

Karatay Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Türkler Hırdavat hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Türkler Hırdavat İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KAMİL TÜRK HIRDAVAT NALBURİYE İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYAT PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Fevziçakmak Mah. Kosgeb Cad. 10643. Sok. 19-21 Büsan San. Sit. Karatay / Konya

Konya Karatay'da faaliyet gösteren Türkler Hırdavat; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Türkler Hırdavat geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Türkler Hırdavat müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Türkler Hırdavat, özellikle Karatay ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Türkler Hırdavat sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Türkler Hırdavat malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Türkler Hırdavat ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading