Topbaşlar

Ereğli Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Topbaşlar hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Topbaşlar İletişim Bilgileri

Yetkili:
- TOPBAŞLAR İNŞAAT MALZEMELERİ MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Sabri Topbaş)
Adres:
Pirömer Mah. Eski Buğday Pazarı Cad. 7/A Ereğli / Konya

Konya Ereğli'de faaliyet gösteren Topbaşlar; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Topbaşlar geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Topbaşlar müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Topbaşlar, özellikle Ereğli ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Topbaşlar sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Topbaşlar malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Topbaşlar ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading