Talha Kesici Takım

Karatay Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Talha Kesici Takım hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Talha Kesici Takım İletişim Bilgileri

Yetkili:
- TALHA KESİCİ TAKIM MAKİNA OTOMOTİV SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Fevziçakmak Mah. Hüdai Cad. 30 Horozluhan OSB Karatay / Konya

Konya Karatay'da faaliyet gösteren Talha Kesici Takım; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Talha Kesici Takım geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Talha Kesici Takım müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Talha Kesici Takım, özellikle Karatay ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Talha Kesici Takım sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Talha Kesici Takım malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Talha Kesici Takım ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading