Sercan İnşaat Malzemeleri Ve Çilingir

Balçova Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Sercan İnşaat Malzemeleri Ve Çilingir hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Sercan İnşaat Malzemeleri Ve Çilingir İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Serhat Açıncan)
Adres:
Korutürk Mah. Poyraz Sok. 34/C Balçova / İzmir

İzmir Balçova'da faaliyet gösteren Sercan İnşaat Malzemeleri Ve Çilingir; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Sercan İnşaat Malzemeleri Ve Çilingir geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Sercan İnşaat Malzemeleri Ve Çilingir müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Sercan İnşaat Malzemeleri Ve Çilingir, özellikle Balçova ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Sercan İnşaat Malzemeleri Ve Çilingir sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Sercan İnşaat Malzemeleri Ve Çilingir malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Sercan İnşaat Malzemeleri Ve Çilingir ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading