Sak Orman Ürünleri

Akyazı Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Sak Orman Ürünleri hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Sak Orman Ürünleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
- SAK ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT MALZEMELERİ İTHALAT İHRACAT VE PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
İnönü Mah. Batakköy Cad. Akyazı / Sakarya

Sakarya Akyazı'da faaliyet gösteren Sak Orman Ürünleri; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Sak Orman Ürünleri geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Sak Orman Ürünleri müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Sak Orman Ürünleri, özellikle Akyazı ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Sak Orman Ürünleri sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Sak Orman Ürünleri malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Sak Orman Ürünleri ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading