Şaban Yemiş İnşaat Ladik Şubesi

Sarayönü Hırdavatçı ve Nalburlar arasında faaliyet gösteren Şaban Yemiş İnşaat Ladik Şubesi hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm üretmektedir.

Şaban Yemiş İnşaat Ladik Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ŞABAN YEMİŞ İNŞAAT HIRDAVAT NAKLİYAT LTD.ŞTİ. (Şaban Yemiş)
Adres:
Ladik-Yeni Mah. Hacı Kadir Cad. Sarayönü / Konya

Konya Sarayönü'da faaliyet gösteren Şaban Yemiş İnşaat Ladik Şubesi; inşaat malzemeleri, mobilya aksesuarları, yapı malzemeleri, elektrikli aletler, havalı aletler, ölçü aletleri, genel hırdavat ürün çeşitleri ve alandaki ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Hırdavat ve nalbur ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Şaban Yemiş İnşaat Ladik Şubesi geniş ürün yelpazesi ile hırdavat malzemeleri, nalbur malzemeleri satışı yapmaktadır.

Sahip olduğu sektör tecrübesi sayesinde gelişen teknoloji ve ürünleri çok yakından takip ve hızlıca uyum gösteren ve hırdavat ve nalbur ürünleri hizmetlerini geliştiren Şaban Yemiş İnşaat Ladik Şubesi müşterilerine geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunuyor.

Hırdavat ürünleri ve çeşitleri konusunda müşterilerine en iyi fiyatla hizmet vermeye çalışan Şaban Yemiş İnşaat Ladik Şubesi, özellikle Sarayönü ve yakınları başta olmak üzere hırdavat ve nalbur ürünleri ihtiyaçları olan tüm müşterilerine ürün tedariki sağlamaktadır.

Ülkemizde özellikle gelişen sanayi, inşaat ve fabrikalaşma sürecinde hırdavat, yapı malzemeleri ve nalbur malzemeleri çözümü üreten bir çok firmadan biri olan Şaban Yemiş İnşaat Ladik Şubesi sektörde artan rekabet doğrultusunda en uygun ve hızlı temin imkanı ile artı değer kazanmaktadır.

Sahibi olduğu; bilgi birikimi ve meslek haklarına duyduğu saygı ile müşteri memnuniyetini daima ön plana çıkarmayı başarmıştır. Şaban Yemiş İnşaat Ladik Şubesi malzeme temini konusunda hazır ürünler sunarken; özel siparişlerinize de cevap verebilmektedir.

Sizlerde hırdavat ve nalbur malzemeleri ihtiyaçlarınızda Şaban Yemiş İnşaat Ladik Şubesi ile iletişime Geçebilirsiniz.

loading